עודד-0507-717166    
mei6014@gmail.com 


אודות פיתוחי חותם

פרויקט אבזור וריהוט של בתי כנסת טומן בחובות אתגר לא פשוט, על בית הכנסת להיות מהודר, נוח, צנוע, נגיש ותואם את ערכי היהדות בו זמנית. הדרך הנכונה, הטובה והראויה ביותר לרהט את בית הכנסת שלכם היא פנייה אל חברת פיתוחי חותם המתמחה בתחום. 

אנחנו מבצעים עבודות גילופים בעץ, ריהוט לבתי כנסת ושאר מוסדות, העבודה מתבצעת ברמה גבוהה של איכות תוך הקפדה על אווירת קדושה וערכי הדת. הצוות המקצועי של חברת פיתוחי חותם מחזיק בניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום. ההתמחות שלנו היא ייצור של רהיטים לבתי כנסת, הרהיטים עשויים עץ איכותי עם גילופים בהזמנה אישית ועבודת יד ייחודית ברמה גבוהה. 

צוות בעלי המלאכה שלנו כולל את כל אנשי המקצוע הדרושים לריהוט בית הכנסת שלכם עם מעצבים, אומני עץ המתמחים בגילוף, מומחים בריקוע, אנשי שירות ועוד. אנחנו בחברת פיתוח חותם נשקיע מאמצים רבים בכדי להבטיח לכם עבודה מקצועית, איכותית, מיוחדת ומהירה לשביעות רצונכם המלאה.  

קצת על שיטת העבודה
את כל המוצרים שלנו אנחנו מייצרים בהליך ידני יחד עם טכניקות מתקדמות מודרניות המשפרות את התוצאה הסופית ומאפשרות עבודה מהירה ללא פשרות של איכות. הרזומה המקצועי שלנו כולל עבודות ריהוט בתי כנסת גדולים תוך ביצוע עבודות אומנותיות בחלק מבתי הכנסת. 

המתפללים בבית הכנסת יחושו תחושות של התרוממות רוח אל מול הפאר וההדר שאנחנו יוצרים עם הריהוט הנכון והעיצוב המתאים. בית הכנסת שלכם יהפוך מפואר, מהודר וגם, נגיש, נוח, מואר ומזמין. המקצועיות שלנו היא היתרון שלכם. נציין כי כל העבודות מתבצעות תוך שימוש במיטב חומרי הגלם, עץ מלא,סנדוויץ ועוד... כלי עבודה מתאימים ומיטב אנשי המקצוע, כך אנו מצליחים להביא אל בית הכנסת שלכם אווירה של קדושה יחד עם רהיטי איכות של חברת פיתוחי חותם. 

אנחנו דוגלים בשירות אמין, הגינות, הבנה של הצרכים והציפיות שלכם, ליווי אישי, שימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר, עבודה מקצועית חרוצה, עמידה בזמנים, כל זאת מתוך מטרה להעניק לכם ולקהילה בית כנסת משופר. 

צרו קשר לקבלת פרטים נוספים ותיאום פגישת היכרות מקצועית ראשונה.
logo בניית אתרים