עודד-0507-717166    
mei6014@gmail.com ספסלים ומערכות ישיבה לבית כנסת

מחפשים ספסלים ומערכות ישיבה לבית הכנסת? חברת פיתוחי חותם גאה להציע ריהוט לבתי כנסת בעיצוב אישי המבוסס על שימוש בעץ משובח התואם את קדושת המקום. הרהיטים מיוצרים בעבודה ידנית על ידי בעלי מקצוע מובילים ומנוסים. כל הזמנה של ספסלים ומערכות ישיבה לבית הכנסת מטופלת באופן אישי בהתאם לאופי של בית הכנסת והקהילה, עיצוב קיים והעדפות אישיות.

אנחנו בחברת פיתוחי חותם משלבים בין טכניקות עבודה חדשות מודרניות לבין שיטות עבודה קדומות המאפיינות את עיצוב ובניית ריהוט בית הכנסת היהודי. השילוב בין הישן והחדש מאפשר יכולת עיצוב נרחבת להתאמה מקסימלית בין רצון הקהילה, הגבאי ושאר באי בית הכנסת.

יצירת אווירה של קדושה

ריהוט בית הכנסת מתבסס על עבודת יד, גילופים בעץ ושימוש במיטב חומרי הגלם. ישנה אפשרות להנצחה של שמות תורמים לבית הכנסת בחלל בית הכנסת. חברת פיתוחי חותם מתמחה בעבודות עיצוב אומנותיות של רהיטי עץ וכל ציוד משלים אחר לבתי כנסת, רמה גבוהה של מקצועיות, מסירות ומחויבות יוצרת ריהוט לבתי כנסת באיכות גבוהה.

מה מתאים לבית הכנסת שלכם?

ספסלים ומערכות ישיבה לבית כנסת לא מחליפים בכל שנה, לכן, עליכם להשקיע מחשבה בבחירה נכונה של עיצוב, מבנה, וחומרי גלם. עם חברת פיתוחי חותם יש לכם הזדמנות לבחור ריהוט עץ מרהיב, נוח ועמיד למשך תקופה ארוכה, ריהוט שיוצר אווירה של קודש והתרוממות רוח. נדגיש כי את הריהוט אנחנו מייצרים על פי הזמנה אישית בהתאם למידות מדויקות.

מספר המוצרים בסל : 0
  1. קטלוג מוצרים
  2. קטלוג מוצרים
  3. /
  4. ספסלים ומערכות ישיבה
logo בניית אתרים